1.JPG (2383 bytes)2.JPG (1143 bytes)3.jpg (1588 bytes)4.JPG (1255 bytes)5.jpg (1580 bytes)6.JPG (1206 bytes)7.JPG (1492 bytes)

 

Witamy w firmie z tradycjami !

    "Cukiernia S. Cyran" jest firmą rodzinną i istnieje od 1974 roku. Razem z naszymi pracownikami tworzymy zgrany zespół osób całym sercem zaangażowanych w swoją pracę.

Od lat niepodważalnym atutem naszych wyrobów jest wysoka jakość i wspaniały domowy smak. Jest to możliwe dzięki temu, iż naszą domeną nie jest duża, masowa produkcja. Dbamy o zachowanie tradycyjnej, małonakładowej technologii produkcji opartej na domowych recepturach i świeżych, naturalnych surowcach bez stosowania jakichkolwiek nowoczesnych polepszaczy oraz konserwantów wydłużających trwałość produktów.

Dzięki temu, że nasza firma nie zatrudnia dużej liczby pracowników i nie prowadzi produkcji masowej, nasze wyroby na każdym etapie ich wytwarzania są osobiście dopilnowane przez właścicieli firmy co zawsze skutkuje wysoką jakością naszych wyrobów i usług a w rezultacie pełnym zadowoleniem i satysfakcją klientów.

W naszej ofercie znajduje się bardzo duży wybór tradycyjnych wyrobów cukierniczych które od lat umilają i osładzają zwykłą codzienność oraz znakomicie uświetniają każdą uroczystość naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy i życzymy smacznego...

Stanisław Cyran